Gogle narciarskie UVEX Downhill 2100 VPX !24
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jak dobrać gogle narciarskie

-34,6%

Gogle narciarskie UVEX Downhill 2100 VPX 2024

 • White
739,00 zł (brutto) 1 129,91 zł -34,6% 600,81 zł (netto)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 129,91 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

check Dostępny w magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Gogle narciarskie UVEX Downhill 2100 VPX 2024

  Gogle narciarskie UVEX Downhill 2100 VPX 2024

  <p></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  Gogle narciarskie UVEX Downhill 2100 VPX

  Najwyższa jakość na stoku. Niesamowity styl vs możliwości: uvex downhill 2100 VPX, to topowy model gogli sportowych z jeszcze większym polem widzenia bez problemów parowaniem – dzięki powłoce uvex supravision®. Technologia uvex polavision® redukuje irytujące kontrasty światła odbitego, podczas gdy Technologia uvex variomatic® dostosowuje przyciemnienie szkieł lub ich rozjaśnienie w zależności od panujących warunków.

   

  Technologie:

  Extented Variomatic®

  Kiedy naturalne światło uderza w szybę variomatic®, warstwa fotochromowa wewnątrz szyby reaguje automatycznie dostosowując się do natężenia światła, bezstopniowo przechodząc na jeden z trzech poziomów ochrony S2-S4. Zapewnia wyraźne widzenie i najlepszą ochronę w słonecznej, pochmurnej lub deszczowej pogodzie.

  Polavision®

  Odbicie światła od śniegu może oślepić oczy i doprowadzić do zmęczenia oka, ponieważ siatkówka stale stara się dostosować do zmieniających się warunków oświetleniowych. Maleńkie kryształy w powłoce uvex polavision® pochłaniają rozproszone światło i gwarantują przyjemne wrażenia wizualne przez cały czas.

  Supravision®

  Mgłowe gogle narciarskie należą już do przeszłości: unikalna powłoka przeciwmgielna uvex supravision® zapewnia najlepszą widoczność bez mgły. W warunkach testowych uzyskuje łącznie 60 sekund ochrony przeciwmgielnej - dwukrotnie dłużej niż wymagają tego normy. Powłoka uvex supravision® jest nakładana na wewnętrzną szybę gogli i zapobiega parowaniu nawet podczas dużych zmian temperatury. Dla większego bezpieczeństwa i jasnej wizji.

  Decentered Lens

  Technologia soczewek decentralnych zapewniająca wyraźne widzenie bez zniekształceń. Krzywizna i zniekształcenie w polu widzenia mogą łatwo doprowadzić do podrażnienia. Wstrzykiwane, osadzone soczewki uvex zapewniają wyraźny obraz bez zniekształceń. Nadają się również do uprawiania sportów z dużą prędkością i nie pozostawiają miejsca na dwuznaczność.

  Break resistant

  Gogle narciarskie z odpornymi na pękanie szkłami. Uvex gwarantuje maksymalną ochronę oczu przez cały czas: za pomocą specjalnie wyprodukowanych soczewek poliwęglanowych, które nie tylko spełniają standardy dla gogli narciarskich, ale także standard bezpieczeństwa gogli ochronnych. W centrum testowym uvex wszystkie soczewki poddawane są szeroko zakrojonym testom, które pokazują, że wytrzymują nawet próbę pocisku kulkami stalowymi 6 mm z prędkością 162 km / h. Bez drzazg. Bez złamania. Dla maksymalnej ochrony.

  100% UV Protection

  Filtry absorbujące promieniowanie UV wbudowane bezpośrednio w surowiec chronią siatkówkę w 100% przed szkodliwym promieniowaniem UV o długości fali do 400 nm. Wszystkie soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC. Jest to również podstawą nazwy firmy UVEX.

  Właściwości:

  • 100% ochrony UVA, UVB, UVC
  • Technologia Uvex Supravision®
  • Technologia Uvex Variomatic®
  • Technologia Uvex Polavision®
  • Podwójne sferyczne szyby
  • Welurowa pianka 3D
  • Membrana klimatyczna
  • OTG (dla osób noszących okulary
   korekcyjne)
  • Technologia decentered lens
  • Antypoślizgowy silikon na pasku
  55/0/390/1030/UNI
  2023-10-24
  4043197349558
  Płeć
  Unisex
  Kategoria zaciemnienia gogli
  S2-S4
  Over the glass (OTG)
  Tak
  Sezon
  2024
  Dodatkowa szyba w goglach
  Nie
  Rodzaj szyby
  sferyczna

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  chat Komentarze (0)