Close
Obniżka! 152 REDSTER X9 WB + X 12 TL GW 2020 Zobacz większe

atomic logo

Narty ATOMIC REDSTER X9 WB + X 12 TL GW 2020

Nowy

2 279 zł

3 999 zł

-43.0108%

2 279 zł za szt.


Cechy produktu

Szerokość Buta75 mm
Sezon2020
PłećUNISEX
RodzajALLROUND

Opis produktu

Poznaj Atomic Redster X9 WB — narty, które mają o 10 mm węższą talię niż klasyczne Redster X9. Łączna szerokość na poziomie 75 mm zapewnia większą kontrolę i moc na stokach, na których panują zmienne warunki. Kluczową opcją jest dodanie znanej z Pucharu Świata technologii Servotec, która zapewnia większą zwrotność na zakrętach i większą stabilność na prostych odcinkach. Dodatkowym atutem jest technologia Multi Radius Sidecut, łącząca w sobie rozwiązania stosowane podczas slalomu giganta i slalomu klasycznego, która sprawdza się zarówno podczas krótkich, jak i długich skrętów na stoku. Technologia Titanium Powered zastosowana w nartach Redster X9 WB zapewnia sztywność skrętu i stabilność, dzięki czemu narty są wszechstronne, ale i szybkie.

Technologie:

Full Sidewall

Multi Radius Sidecut

Power Woodcore

Servotec

Titanium Powered

Wykończenie ścianek bocznych:

Full Sidewall

Rdzeń:

Power Woodcore

Rocker %:

Active Camber 0/100/0

Waga jednej narty z wiązaniem / dla rozmiaru (w cm):

3059 / 168 g / cm

Promień (radius):

12.3 m

Szerokość narty pod wiązaniem:

75 mm

Opinie

KONSTRUKCJA NART

budowa narty

SERIA NART ATOMIC REDSTER X

redster x.jpg

Atomic Redster X to linia nart z tzw. promieniem X-TURN, która łączy stabilność i pewność nart gigantowych z mocą i zwrotnością modeli slalomowych. Dla tych, kórzy cenią płynność i precyzję długiego skrętu, ale poszukują większej dynamiki i szybszej reakcji w krótszych łukach. Narty, które swoją charakterystyką zadziwiają nawet tych najbardziej wybrednych i mocno zaawansowanych narciarzy. Tajemnicą sukcesu lini Atomic Derster X jest technologia, która razem z oryginalną geometrią daje nartom niepowtażalną charakterystykę

SERVOTEC

densolite core

Servotec to absolutnie rewolucjna technologia zastosowana w najwyższych modelach grupy RACE. Powstała na zapleczu Pucharu Świata i tam w pierwszej kolejności została wdrożona. Nazwa pochodzi od niemiego tłumaczenia słowa wspomaganie koerownicy ("Servolenkung"), ponieważ rozwiązanie to w znaczny sposób wspomaga wykonywanie ciasnych, dynamicznych łuków.

Cały system zbudowany jest ze specjalnego pręta narty poprowadzonego nad górną powłoką i przytwierdzonego w części dziobowej. Pręt połączony jest z płytą pod wiązaniem za pomocą specjalnego elastomeru, który wpływa na sprężystość całego układu.

Przed rozpoczęciem skrętu elestomer jest jeszcze nienapięty, gdy narta zaczyna się wyginać, progresywnie napręża się, bye przy wyjściu ze skrętu oddać całą energię znacznie w ten sposób  ułatwić wykonanie skrętu.

Z drugiej storny na szybkich, odcinkach cały układ tłumi drgania dając jeszcze więcej stabilności i pewności sterowania. 

Ciekawostką jest to, że w sporcie na światowym poziomie rozwiązanie to było już "poajemnie" stosowane w sezonach poprzedzających oficjalną premierę zastępując dotychczas stosowany system Doubledeck.

WE ARE SKIING

we are skiing man

Reviews

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

 Narty ATOMIC REDSTER X9 WB + X 12 TL GW 2020

Narty ATOMIC REDSTER X9 WB + X 12 TL GW 2020

atomic logo

QuestionsBe the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Send

Produkty komplementarne

Salon Ski Race Center to specjalistyczny sklep ze sprzętem sportowym, skupiający się przede wszystkim na narciarstwie i sportach rowerowych. W naszej ofercie jest również, profesjonalny serwis rowerowy. Zapraszamy na miłą rzeczową rozmowę o kilku najciekawszych dyscyplinach sportu do naszego punktu w godzinach:
 
pn-pt 11:00-20:00,
sobota 10:00-19:00,
niedziela nieczynne

Ski Race Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: (22) 723 00 30

Kupując u nas zyskujesz:

  • Darmowa dostawa od 0 zł

  • Zwrot produktu do 14 dni od daty zakupu

  • 2 lata gwarancji na paragon

Rabat -15% na nową kolekcję 2019

Miejsce na sidebar

Close