Buty Kästle K100P GW 2023
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jak dobrać buty narciarskie

-20%

Buty Kästle K100P GW 2023

 • 25.5
 • 24.5
 • 26.5
1 796,00 zł (brutto) 2 245,00 zł -20% 1 460,16 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

check Dostępny w magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Buty Kästle K100P GW 2023

  Buty Kästle K100P GW 2023

  <p></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Doskonałe połączenie wydajności i komfortu.

  But K100P to najłagodniejszy model z kolekcji Performance Boots Kästle, dedykowany dobrze jeżdżącym narciarkom i młodzieży. Kolor jest biały także zazwyczaj lubiany przez panie. Model ma flex 100. Jest węższy niż popularny standard– największy rozmiar 26.5 to 96 mm. Dzięki temu jest godny uwagi przy poszukiwaniu butów dla starszych nastolatków, gdy stopa często jest nieproporcjonalnie wąska do długości. But zapewnia bardzo dobrze trzymanie w obrębie śródstopia i stawu skokowego, a odpowiednio wyregulowany dzięki strapom i boosterom zapewni także wygodne mocne spasowanie z łydką. Ergonomiczne opływowe klamry K_RELEASE, które nie otworzą się same nawet podczas bardzo ekspresyjnej jazdy, mocno trzymają a jeśli będziesz chciał poluzować buta – bez problemu zrobisz to w rękawiczce podważając klamrę od strony drugiego zatrzasku pomocniczego.

  Powerstrap K_ACTIVE ma 5cm i metalowy zacisk, abyś mógł precyzyjnie docisnąć buta do łydki. Liner w tym modelu to Performance, który dobrze okala kostkę i okolice  ścięgna Achillesa, dla lepszego trzymania w bucie. W tym modelu od razu zainstalowano pady GRIP WALK, by ułatwić bezpieczne i wygodne przemieszczanie się ze sprzętem podczas chodzenia. Dodatkowo dostępne są dwa typy boosterów do dokupienia. But jest pochylony o 12, 5 stopnia i  można w nim opcjonalnie ustawić canting lub użyć K_TILT spoiler.

  Rozmiary dostępne w tym modelu to zakres 22.5 – 26.5 także jest to but, po który sięgnąć może przede wszystkim dobrze jeżdząca młodzież i narciarki. Ten but jest stworzony jest do jazdy na trasach i sprawdzi się z różnymi modelami nart typu on piste lub all mountain. Jest swojego rodzaju kompromisem miedzy wygodą a mocnym dopasowanie. Ten but polecamy uwadze podczas mierzenia nastoletnim narciarkom oraz narciarzom, nada się on jako buty na treningi klubowe, gdy trener nie wymaga jeszcze buta zawodniczego. Oraz oczywiście polecamy ten model doświadczonym narciarkom, które potrzebują konkretnego buta – dobrego oparcia, wygody i sztywności zarazem.

  K_Release

  Ergonomiczne ultrapłaskie klamry dopasowane do kształtu buta, które są dzięki temu bardzo odporne na niepożądane otwarcie klamry z powodu czynników zewnętrznych. Z drugiej strony są tak ukształtowane, że mimo iż mocno trzymają łatwo otworzysz je w rękawicy kiedy będzie taka potrzeba.

  K_Active

  Strap na metalowym zacisku spotykany w butów zawodniczych pozwalający na precyzyjną regulację trzymania w obrębie łydki.

  K_Tilt

  Regulowany spoiler dla większej kontroli. Zastosowanie oddzielnego spoilera gwarantuje większą wydajność i kontrolę podczas jazdy na nartach. Łatwe mocowanie do wkładki dzięki rzepowi, zwiększa tylne podparcie
  i pozwala narciarzowi dostosować pochylenie do przodu.

  K_Fit

  Technologia dopasowania linera poprzez zastosowanie kształtek różnej gęstości w obrębie stawu skokowego w zależności od modelu buta, zapewniając równowagę miedzy wygodą a doskonałym trzymaniem.

  K100P25522
  2022-06-14
  9009318031196
  Flex
  100-105
  Rodzaj butów
  ALPINE
  Sezon
  2023
  szerokości buta

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)