Buty Kästle K110P GW 2023
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Jak dobrać buty narciarskie

-20%

Buty Kästle K110P GW 2023

 • 25.5
 • 24.5
 • 28.5
 • 27.5
 • 26.5
1 976,00 zł (brutto) 2 470,00 zł -20% 1 606,50 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

check Dostępny w magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Buty Kästle K110P GW 2023

  Buty Kästle K110P GW 2023

  <p></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Doskonałe połączenie wydajności i komfortu.

  But K110P to model z kolekcji Performance Boots Kästle, dedykowany wprawionym narciarkom i młodzieży. Sprawdzi się także jako rozwojowy but dla mężczyzn, którzy szukają pierwszej solidnej pary butów. Kolor jest czarny, uniwersalny. Model ma flex 110. Jest wąski – rozmiar 26.5 to standardowe 98  mm. But zapewnia bardzo dobrze trzymanie w obrębie śródstopia i stawu skokowego, a odpowiednio wyregulowany dzięki strapom i boosterom zapewni także wygodne mocne spasowanie z łydką. Ergonomiczne opływowe klamry K_RELEASE, które nie otworzą się same nawet podczas bardzo ekspresyjnej jazdy, mocno trzymają a jeśli będziesz chciał poluzować buta – bez problemu zrobisz to w rękawiczce podważając klamrę od strony drugiego zatrzasku pomocniczego. Powerstrap K_ACTIVE ma 5cm i metalowy zacisk, abyś mógł precyzyjnie docisnąć buta do łydki.

  Liner w tym modelu to Performance, który dobrze okala kostkę i okolice  ścięgna Achillesa, dla lepszego tzrymania w bucie. W tym modelu od razu zainstalowano pady GRIP WALK, by ułatwić bezpieczne i wygodne przemieszczanie się ze sprzętem podczas chodzenia. Dodatkowo dostępne są dwa typy boosterów do dokupienia. But jest pochylony o 12, 5 stopnia i  można w nim opcjonalnie ustawić canting lub użyć K_TILT spoiler. Rozmiary dostępne w tym modelu to zakres 24.5 – 30.5 także jest to but dla szerokiego grona miłośników narciarstwa. Ten but jest stworzony jest do jazdy na trasach i sprawdzi się z różnymi modelami nart typu on piste lub all mountain. Ten but polecamy uwadze podczas mierzenia zarówno u dobrze jeżdżących nastolatków, wprawionych kobiet poszukujących mocnych butów jak i doskonała pierwsza para rozwojowych butów dla panów! 

  K_Release

  Ergonomiczne ultrapłaskie klamry dopasowane do kształtu buta, które są dzięki temu bardzo odporne na niepożądane otwarcie klamry z powodu czynników zewnętrznych. Z drugiej strony są tak ukształtowane, że mimo iż mocno trzymają łatwo otworzysz je w rękawicy kiedy będzie taka potrzeba

  K_Active

  Strap na metalowym zacisku spotykany w butów zawodniczych pozwalający na precyzyjną regulację trzymania w obrębie łydki

  K_Tilt

  Regulowany spoiler dla większej kontroli. Zastosowanie oddzielnego spoilera gwarantuje większą wydajność i kontrolę podczas jazdy na nartach. Łatwe mocowanie do wkładki dzięki rzepowi, zwiększa tylne podparcie
  i pozwala narciarzowi dostosować pochylenie do przodu.

  K_Fit

  Indywidualna wkładka. Technologia dopasowania linera poprzez zastosowanie kształtek różnej gęstości w obrębie stawu skokowego w zależności od modelu buta, zapewniając równowagę miedzy wygodą a doskonałym trzymaniem.

  K110P27522
  2022-06-14
  9009318031233
  Flex
  110-115
  Rodzaj butów
  ALPINE
  Sezon
  2023
  szerokości buta

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)