Narty Salomon S/RACE RUSH SL + X12 TL 2020
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

ad2.jpg

-43,6%

Narty Salomon S/RACE RUSH SL + X12 TL 2020

salomon logo

2 199,00 zł (brutto) 3 899,00 zł -43,6% 1 787,81 zł (netto)

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Salomon S/RACE RUSH SL + X12 TL 2020

  Narty Salomon S/RACE RUSH SL + X12 TL 2020

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 150zł Darmowa wysyłka powyżej 150zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Salomon X S/RACE RUSH SL + X12 TL

   

  Poczuj przypływ adrenaliny, jakiego nigdy wcześniej nie udało Ci się doświadczyć.

  Model S/RACE RUSH SL + X12 TL GW to wyczynowa petarda do jazdy na przygotowanych trasach. Umożliwia płynne, łatwe manewrowanie między skrętami i trzymanie krawędzi na twardym lodzie lub idealnie przygotowanym stoku. Wypróbuj narty S/RACE RUSH i pomknij w dół, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w weekendowych zawodach, czy udajesz się na poranne szusowanie po sztruksie.

  Trzymanie krawędzi : Zastosowanie płyty Edge Amplifier pozwala przenosić 100% energii na krawędź, gwarantując doskonałe trzymanie krawędzi.

  Responsywność : Połączenie ścianek bocznych ABS i wyczynowego wykończenia krawędzi umożliwia szybkie, precyzyjne i bezpośrednie wchodzenie w zakręty.

  Moc : Wyczynowy drewniany rdzeń i ślizg, dwie warstwy tytanu i warstwowa konstrukcja Sandwich na całej długości ścianki bocznej gwarantują stabilność i moc podczas szybkiej jazdy. 

  Nasza opinia o nartach salomon S RACE RUSH z wiązaniami X12 TL

  Flagowe narty slalomowe firmy Salomon, które po kosmetycznych zmianach na poziomie powłoki oraz elementów wykończenia ponownie pojawiły się w katalogu na rok 2020. Choć model niewiele się zmienił, to jednak przez ostatni rok mieliśmy okazję testować je wielokrotnie w różnych warunkach. Dziś wiemy, że ten model jest dowodem na to, że połączenie otwartych na pomysły inżynierów z doświadczeniem najwyższej klasy narciarzy niemal skazuje projekt na sukces. W Salomonie zespół ten zwał się Sons of a Blast i stworzył linię sprzętu, który ma dawać frajdę w pełnym tego słowa znaczeniu. Rozwiązania takie jak Edge amplifier, połączone z odpowiednią geometrią i proporcją użytych materiałów wyselekcjonowaną podczas testowania niekończących się prototypów dały deski, które są precyzyjne, szybko reagują, bardzo energiczne, a przy tym niezbyt trudne do opanowania. Można powiedzieć, że wyzwaniem w tym przypadku jest nie tyle okiełznanie wymagającego sprzętu, co bardziej pszekraczanie kolejnych granic w jeszcze bardziej ekstramalnie wycinanych łukach, czy wyciąganie jeszcze większej dynamiki z kolejnych skrętów. Narty są z jednej strony wrażliwe na każdy ruch (w połączeniu z dobrze spasowanym butem dla niektórych wydają się nawet zbyt wrażliwe), z drugiej bardzo precyzyjne i posłuszne. Dają energię, która przypomina bardziej wyczynowe modele. Jadąc na krawędzi czujesz się niezwykle pewnie i wiesz, że masz kontrolę. Po każdym przejeździe chcesz zrobić to jeszcze raz, tylko bardziej.

   

  Szerokość pod butem:

  68mm

  Promień skrętu(radius) :

  11m

  L40879400155
  2019-04-29
  193128005733
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  68 mm
  Sezon
  2020
  Płeć
  Unisex

  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)