Topowe narty sportowe w naszej ofercie – Salomon S/RACE PRO 175

Salomon S/RACE PRO 175

Szybkość oraz optymalna zwrotność – oto cechy, których nie może brakować modelom nart dedykowanych do jazdy sportowej. Marka Salomon zatroszczyła się o zapewnienie jak najlepszych parametrów w tym zakresie, wypuszczając na rynek narty serii S/RACE PRO. Poszukujesz rozwiązań zawodniczych, dedykowanych do dynamicznej jazdy slalomowej? Przedstawiamy narty Salomon S/RACE PRO oraz ich najważniejsze parametry. Postaw na model w zawodniczym standardzie.

Marka Salomon – narty zawodnicze w najlepszej odsłonie

Firma Salomon narty zawodnicze oferuje w swoim asortymencie już od wielu lat. Marka wykorzystuje jednak rozwijane przez swoich specjalistów rozwiązania, także przy tworzeniu nart dedykowanych dla doskonalących swoją technikę miłośników jazdy sportowej. Narty S/RACE PRO 175 odznacza:

  • sportowa charakterystyka i zawodniczy standard (wykorzystanie rozwiązań tworzonych z myślą o nartach dla profesjonalnych sportowców),
  • połączenie cech nart slalomowych oraz gigantowych, charakterystyczne dla modeli linii Cross Turn Salomon,
  • kompatybilność z wiązaniami X12 LAB,
  • optymalna sztywność (podwójna warstwa titanium) oraz szerokość (65 mm),
  • konstrukcja oparta o sprężysty rdzeń S-CORE (stosowany w modelach do jazdy wyczynowej) i konstrukcję warstwową typu Sandwich
  • znakomita dynamika jazdy.

Narty Salomon serii S/RACE konstruowane są aby dawać możliwość płynnego manewrowania. Przyczynia się do tego forma krótkiego dziobu, która ma za zadanie zapewnić dłuższy kontakt krawędzi narty z podłożem. Na uwagę zasługuje odpowiedzialna za tę cechę technologia Edge Amplifier, której zadaniem jest efektywne przenoszenie energii na krawędź narty. Oznacza to, że użytkownik nie musi wkładać ogromnej precyzji w każdy ruch, a mimo to konstrukcja nart umożliwia zmniejszanie łuku przy długich skrętach, wspiera przyczepność oraz płynność jazdy.

narty sportowe salomon

Narty Salomon serii S/RACE PRO – wariant wyczynowy

Stawiając na modele z linii Cross Turn, można liczyć na pełnię sportowego doświadczenia, o którą zadba odpowiedni dobór poszczególnych parametrów. Narty Salomon S/RACE PRO dedykowane są dzięki temu w szczególności dla:

  • użytkowników zaawansowanych technicznie, którzy poszukują sprzętu sportowego, o krótkim promieniu skrętu. Narty S/RACE PRO oferują lepsze utrzymanie kontroli w czasie jazdy niż standardowe deski gigantowe;
  • sportowców i zawodników amatorskich, biorących udział w zawodach;
  • instruktorów jazdy prowadzących kursy.

Wszystko to składa się na specyfikę nart S/RACE PRO – komfortowe prowadzenie, pełna kontrola w czasie zjazdu oraz możliwość łatwego manipulowania prędkością oferują bezpieczeństwo oraz pełne spektrum sportowego performansu.

Poznaj wszystkie dostępne narty Salomon w naszej ofercie!