Przegląd nart marki Atomic

Atomic – czym wyróżniają się produkty marki?

Bardzo rozbudowana oferta i wykorzystywanie nowoczesnych technologii – to cechy charakterystyczne produktów marki. Sprzęt narciarski Atomic gwarantuje wysoki komfort jazdy i atrakcyjne ceny. Przyjrzyjmy się dwóm popularnym modelom marki.

Narty Atomic Cloud 9

atomic cloud 9

Sam producent opisuje je jako harmonijne, delikatne i po prostu piękne. Wyróżnia je atrakcyjny design, który z pewnością przyciągnie uwagę pań. Idealne na trasach przygotowanych. Stanowią połączenie nart slalomowych i gigantowych. Dzięki specjalnemu taliowaniu nie tylko zachwycają wyglądem, ale również nadają się na większość tras dla średniozaawansowanych użytkowników. Jazda na nartach Atomic Cloud 9 jest lekka i przyjemna. Narciarze docenią również ich dużą dynamiczność. Są to narty nieco twardsze od modelu Cloud 8, co jednak nie umniejsza komfortowi w ich prowadzeniu. Dużą zaletą dziewiątki jest bardzo niska waga. Dzięki czemu z noszeniem sprzętu na stok poradzą sobie bez problemu również kobiety. Posiadają tytanową warstwę laminatu, która redukuje drgania i charakteryzują się wysoką odpornością na odgięcia poprzeczne. Narty Cloud 9 zostały docenione w niezależnym rankingu World Ski Test 15/16, zajmując w nim 6 pozycję.

Narty Atomic z serii Race

atomic redster x7

Narty Atomic Redster X7 cechują się bardzo dużą zwinnością. Przeznaczone są dla użytkownika średniozaawansowanego, a na stoku wybaczą użytkownikowi wiele błędów. W ich konstrukcji wykorzystana jest technologia Active Chamber, która wraz ze ścianami bocznymi sprawia, że narty
potrafią bardzo szybko zmieniać krawędzie, przy jednoczesnej świetnej przyczepności i zachowaniu płynności. Atomic Redster X7 mają unikalne taliowanie, które pomaga ścinać zakręty. Będą idealne dla narciarzy o sportowym zacięciu, którzy lubią dynamiczną jazdę.

Zobacz narty Atomic w naszym sklepie!