Narty Atomic CLOUD 9 – zdecydowany lider dla średniozaawansowanych w doskonałej cenie

narty dla średniozaawansowanych

Poszukujesz nart dopasowanych do swoich potrzeb? Narty damskie atomic CLOUD 9 to seria dla użytkowniczek średniozaawansowanych, które doskonale wiedzą czego oczekują od osprzętowania narciarskiego dedykowanego do jazdy na przygotowanych trasach. Narty Atomic niezmiennie zachwycają swoją funkcjonalnością i znakomitym wykonaniem kolejnych entuzjastów zimowego szaleństwa. Przekonaj się czy linia CLOUD 9 ma coś do zaoferowania również i dla Ciebie.

Doskonałe osiągi oraz sportowy design – narty Atomic

Narty Atomic CLOUD projektowane są z myślą o potrzebach narciarek, a także z uwzględnieniem anatomii kobiecego ciała tak, aby wybrane “deski” mogły jak najlepiej wspierać ich użytkowniczkę na stoku. To modele niezwykle łatwe w prowadzeniu, dające możliwość utrzymania kontroli nad prędkością oraz precyzyjnym manewrowaniem, niezależnie od warunków. Modele serii CLOUD są dedykowane do komfortowej i bezpiecznej jazdy w przewidywalnym rytmie, dlatego też świetnie sprawdzą się dla użytkowniczek pewnych swoich umiejętności i chętnych do dalszego ich doskonalenia.

Nowoczesna konstrukcja dla pełni kontroli

Tym, co wyróżnia serię CLOUD 9 na tle innych tego typu modeli jest konstrukcja. Damskie narty Atomic w ostatnim sezonie, poza standardową warstwą amortyzującego, syntetycznego wypełnienia (Densolite Core), zyskały także wypełnienie drewniane Light Wood Core. Dzięki temu narty są trwalsze, a zarazem optymalnie lekkie i odpowiednie dla kobiet oraz wysokich dziewczyn, poszukujących uniwersalnych nart na stok.

Atomic CLOUD 9

Ponadto, narty atomic CLOUD 9 obudowano warstwą titanalu (technologia Titanium Stabilizer), dla uzyskania odpowiedniej sztywności desek. Modele wchodzące w skład serii CLOUD mają standardową szerokość (73 mm), dzięki czemu znakomicie posłużą na trasie, niezależnie od panujących na niej warunków. Specjalna powłoka Top Structure Sheet chroni powierzchnię nart przed ewentualnymi uszkodzeniami i rysami.

Narty damskie Atomic CLOUD 9

Przede wszystkim jednak, narty damskie Atomic CLOUD 9 stanowią atrakcyjną opcję dla użytkowniczek poszukujących:

  • łatwych w prowadzeniu i bezpiecznych desek,
  • uniwersalnego sprzętu do jazdy po przygotowanej trasie,
  • osprzętowania, które pozwoli na dalsze rozwijanie umiejętności.

To modele lekkie i zwrotne, przystosowane do niewymagającego, rekreacyjnego stylu jazdy. Konstrukcja umożliwia trenowanie wchodzenia w zakręty, delikatny ześlizg oraz doskonale utrzymuje narty na odcinkach pokrytych twardym, zamarzniętym śniegiem. Narty CLOUD 9 stanowią kolejny atrakcyjny dodatek w asortymencie marki Atomic, zapewniając optymalne parametry do amatorskich treningów, a także kilkudniowych wypadów w góry z bliskimi.