Narty Atomic CLOUD – zdecydowany lider dla miłośniczek narciarstwa w doskonałej cenie

narty dla średniozaawansowanych

Poszukujesz nart dopasowanych do swoich potrzeb? Narty damskie atomic CLOUD to seria dla użytkowniczek na każdym poziomie, które doskonale wiedzą czego oczekują od jazdy na przygotowanych trasach. Narty Atomic Cloud niezmiennie zachwycają swoją funkcjonalnością i znakomitym wykonaniem kolejnych entuzjastów zimowego szaleństwa. Przekonaj się, że linia CLOUD ma coś do zaoferowania również i dla Ciebie.

Doskonałe osiągi oraz sportowy design – narty Atomic

Narty Atomic CLOUD projektowane są z myślą o potrzebach narciarek, czyli z uwzględnieniem anatomii kobiecego ciała tak, aby wybrane “deski” mogły jak najlepiej wspierać ich użytkowniczkę na stoku. To modele niezwykle przyjemne w prowadzeniu, dające możliwość utrzymania kontroli nad prędkością oraz precyzyjnym manewrowaniem, niezależnie od warunków. Modele serii CLOUD są dedykowane do komfortowej całodniowej jazdy po stoku, dlatego też świetnie sprawdzą się dla użytkowniczek chętnych do wykorzystywania i doskonalenia swoich umiejętności.

Nowoczesna konstrukcja dla pełni kontroli

Tym, co wyróżnia serię CLOUD na tle innych tego typu modeli jest konstrukcja. Damskie narty Atomic w ostatnim sezonie, poza standardową warstwą amortyzującego, syntetycznego wypełnienia (Densolite Core), zyskały także wypełnienie drewniane Light Wood Core. Dzięki temu narty są trwalsze, a zarazem optymalnie lekkie i odpowiednie dla kobiet oraz wysokich dziewczyn, poszukujących uniwersalnych nart na stok.

cloud narty dla kobiet

Ponadto, część modeli z linii atomic CLOUD obudowano warstwą titanalu (technologia Titanium Stabilizer), dla uzyskania odpowiedniej sztywności desek. Modele wchodzące w skład serii CLOUD mają poszerzoną talię 72-73mm, dzięki czemu znakomicie posłużą na trasie, niezależnie od panujących na niej warunków. Specjalna powłoka Top Structure Sheet chroni powierzchnię nart przed ewentualnymi uszkodzeniami i rysami.

Narty damskie Atomic CLOUD

Przede wszystkim jednak, narty damskie Atomic CLOUD 9 stanowią atrakcyjną opcję dla użytkowniczek poszukujących:

  • łatwych w prowadzeniu i bezpiecznych desek na każdym poziomie zaawansowania
  • uniwersalnego sprzętu do jazdy po przygotowanej trasie,
  • nart, które pozwolą na dalsze rozwijanie umiejętności.

To modele lekkie i zwrotne, przystosowane do ambitnego aczkolwiek rekreacyjnego stylu jazdy. Konstrukcja umożliwia trenowanie wchodzenia w skręty, delikatny ześlizg oraz doskonale utrzymuje narty na odcinkach pokrytych twardym, zamarzniętym śniegiem. Narty CLOUD stanowią kolejny atrakcyjny dodatek w asortymencie marki Atomic, zapewniając optymalne parametry do amatorskich treningów, a także kilkudniowych wypadów w góry z bliskimi.

Zobacz wszystkie dostępne narty Atomic!