Gogle, które pasują do kształtu twarzy

NOWA ERA DOPASOWANIA

Optycy z marki Salomon postanowili pójść za trendami w zakresie zindywidualizowania każdego elementu ekwipunku narciarskiego. Do potrzeb każdego narciarza dopasowuje się oczywiście narty, ale również buty, kask czy właśnie gogle. W coraz większej liczbie modeli zastosowano technologię Custom-ID Fit. Jest to ramka składająca się z trzech części, przez co automatycznie dostosowuje się do kształtu twarzy. Dzięki trzyczęściowej konstrukcji, gogle stają się w pełni spersonalizowane. Dopełnieniem ramki jest warstwa pianki z materiału Advanced Skin ActiveDry, który zapewnia poczucie komfortu na skórze.

Salomon XT ONE

TAK WYGODNE, ŻE AŻ NIEZAUWAŻLNE

Jak wyjaśnia Anne Dupre, Product Line Manager dla gogli narciarskich Salomona: „Custom-ID FIT oznacza, że gogle dokładnie dopasowują się do kształtu twarzy, a warstwy pianki o różnej gęstości czynią je jeszcze wygodniejszymi. Naszym bezpośrednim celem było stworzenie gogli tak komfortowych, żeby były niezauważalne podczas jazdy na nartach. I dzięki technologii Custom-ID FIT udało się w pełni osiągnąć ten cel”.

UNIWERSALNA KONSTRUKCJA GOGLI

Coraz więcej modeli gogli narciarskich Atomic i Salomon posiada cienką konstrukcję ramy, która zapewnia maksymalne pole widzenia. Wyposażone są także w SILS (Salomon’s Innovative Lens Solution) – innowacyjny patent szkieł, zapewniający właściwy odcień widoczności i rozwiązania przeciwmgielne. Dlatego też gogle często sprzedawane są w zestawie z jedną, uniwersalną szybką. Są także dostępne u nas bardziej zaawansowane modele z wymiennym szkłem.

Salomon XT ONE

Sprawdź kategorie:

gogle narciarskie Atomic

gogle narciarskie Salomon

gogle narciarskie Head