Salomon S/View– idealne gogle narciarskie dla każdego

Dobór kompletnego wyposażenia narciarskiego wiąże się ze sporą inwestycją – nie dziwi więc fakt, że spore grono osób decyduje się na korzystanie ze sprzętu wypożyczonego. W przypadku gogli narciarskich warto jednak postawić na parę dopasowaną idealnie do kształtu naszej twarzy oraz konkretnych wymagań – skompletowane wraz z kaskeim. Marka Salomon proponuje w swojej ofercie przystępne modele, które pomogą w zapewnieniu komfortu w czasie jazdy.

Gogle Salomon S/View to seria stworzona z myślą o użytkownikach poszukujących przystępnych rozwiązań, łączących w sobie trwałość, wygodę , styl i przystępną cenę. Poznaj popularny wariant gogli, które sprawdzą się przy nieprzewidywalnej, górskiej pogodzie.

S/View Salomon – gogle na każdy stok

Trudno o gogle prawdziwie uniwersalne. W przypadku produktów marki Salomon można jednak liczyć na to, że nawet modele w wariancie przyjaznym dla budżetu nie rozczarują pod względem jakości.

Seria S/View Salomon to gogle wyposażone w cylindryczne szyby klasyfikacji S 2 oraz 3. Uwagę zwraca ich konstrukcja, która mimo iż wydaje się delikatna, oferuje elastyczność i doskonałe dopasowanie do kształtu i wielkości twarzy, za co odpowiada warstwa miękkiej gąbki oraz regulowany pasek. Dodatkowo na spodzie został podklejony silikonowymi elementami, które utrzymują gogle w jednym miejscu, chroniąc przed ich zsuwaniem się z powierzchni kasku.

Jakość Salomon – S/View gogle. Dobierz wariant dla siebie

Ważne jednak aby dobrane na stok akcesoria były jak najlepiej dopasowane pod względem potrzeb użytkownika. Z tego powodu w serii Salomon S/View gogle występują w wariancie:

  • ze standardowymi szkłami cylindrycznymi
  • wyposażone w powłokę Photochromic Multilayer, która zmienia przyciemnienie szkieł w taki sposób, aby dopasowały się do aktualnych warunków.
  • ze szkłami najwyższej kategorii – SIGMA – zapewniającymi najlepszy kontrast bieli, redukcję refleksów i uniwersalne zaciemnienie szkłą

Jakość szkieł marki Salomon została na przestrzeni lat doceniana zarówno przez użytkowników amatorskich, jak również profesjonalistów. Seria Salomon S/View łączy w sobie atrakcyjną cenę z wysokiej klasy szybami, które zapewnią optymalną widoczność, nawet przy zmiennej pogodzie – bez konieczności ich wymiany.

Sprawdź pozostałe gogle narciarskie Salomon!