Marki nart dostępne w Ski Race Center

W ofercie naszego sklepu znajdziecie bardzo szeroką gamę nart różnego typu przeznaczonych dla narciarzy na każdym poziomie jazdy. Znajdziecie tutaj zarówno modele dla osób początkujących, jak i dla profesjonalnych narciarzy. Dostępne są również narty dla najmłodszych dzieci oraz dla aspirujących zawodników. Proponujemy wysokiej jakości modele z kilku znanych i powszechnie uznawanych marek. Dostępne modele są starannie dobrane, przemyślane pod kątem Państwa potrzeb, często objeżdżone i przetestowane przez naszą ekipę.

Jakie narty są dostępne w Ski Race Center?

Najwięcej modeli w ofercie obejmuje marka Atomic i Salomon, jednak w naszej ofercie znajdziecie także topowe modele marek Head i Volkl. Od tego sezonu wprowadzamy także markę z historią – Kastle. Proponujemy starannie wybrane modele nart all-mountain, all-round, sportowe (rekreacyjne) i zawodnicze (komórkowe) oraz narty freerideowe i  skitourowe. Dodatkowo posiadamy narty z linii typowo kobiecych oraz juniorskie.

Marka Atomic

Austriacka marka topowych nart znanych dobrze ze świata racingu. Stawia głównie na wysoką jakość, zaawansowanie i innowacje technologiczne. Najwięcej nart Atomica w naszej ofercie to narty sportowe i zawodnicze. Posiadamy szeroki wybór tych modeli – także spełniających normy FIS. Narty Atomica kupują u nas zawodnicy klubowi i osoby trenujące narciarstwo profesjonalnie bądź amatorsko. Dodatkowo w ofercie znajdziecie także resztę wyposażenia od tej marki – żółwiki, kaski i gogle, kije narciarskie, odzież, oraz oczywiście buty zawodnicze i rekreacyjne. Z kolekcji Atomica posiadamy także sprzęt skitourowy.

Marka Salomon

Druga marka, z której od lat korzystamy. W dużej mierze stawiamy na doskonałe narty Salomona. Francuska marka z kilkudziesięcioletnią historią i doświadczeniem oferuje narty sportowe zawodnicze, ale ogromną popularnością cieszą się u nas także modele all-round/ all-mountain, które są szczególnie atrakcyjne w ich ofercie. Tak jak w poprzedniej marce, do zestawu można dobrać resztę asortymentu hard/soft. Posiadamy także sprzęt skitourowy tej marki.

Marka Volkl

Kolejną marką z wysokiej półki, której narty znajdziecie w naszym sklepie, jest niemiecka marka Volkl specjalizująca się w narciarstwie all-mountain. Mamy w ofercie wybrane modele nart, w tym także specjalną kolekcję nart damskich. Narty cechuje wysoka jakość, precyzja wykonania i ciekawa szata graficzna. Są to topowe modele dla osób szukających nart nie tylko na trasy. Dodatkowo w ofercie znajdziecie pojedyncze modele sportowe, w tym spełniające normy FIS. Zobacz dostępne w sklepie narty Volkl!

Marka Head

Jedna z młodszych stażem marek w naszej ofercie – posiadamy kilka modeli, które najbardziej nam się spodobały podczas testów i prezentacji: modele all-montain i sportowe. Head to także marka wspierająca zawodników na najwyższych szczeblach narciarstwa w różnych kategoriach.

Sprawdź dostępne narty Head!

Marka Kastle – nowość!

Kastle to marka z przewrotną historią podbijającą kolejny raz serca narciarzy. Kastle to narty z tradycją i wytrwałością w genach. Marka została uznana i reaktywowana jakiś czas temu dzięki inwestorom. W ofercie posiada jedynie kilka modeli, lecz są one szczególnie dopracowane. Nam również te narty przypadły do gustu, dlatego od tego sezonu znajdziecie je w naszym sklepie. Mamy nadzieje, że i Wam się spodobają.