Close

Narty Atomic REDSTER S9 FIS M 18/19

Nowy

Dostępne na zamówienie

3 199 zł

3 999 zł

-20.005%


Cechy produktu

Szerokość Pod Butem (mm/cm)65,5
PłećMĘŻCZYZNA
Promień (m/cm)12,5
Sezon2018
RodzajFIS

Opis produktu

Atomic Redster S9 FIS M to rasowe zawodnicze slalomki zbudowane w specjalnym dziale (komórce) fabryki przygotowującej sprzęt dla zawodników - Racing Departament. Posiadają ultrawytrzymały i niezwykle szybki ślizg Crystal Race Base, na którym mknął po swoje pucharowe zwycięstwa Marcel Hirscher. Profil Full Sidewall oraz konstrukcja Sandwich z wysokogatunkowym rdzeniem Woodcore i wkładkami z tytanu zapewnia modelowi Redster S9 harmonijny flex, bezstratny przekaz sił i świetne trzymanie krawędzi. Szerokość talii i długość nart ułatwiają krawędziowanie i zwiększają skrętność, co przekłada się na błyskawiczne przejścia ze skrętu w skręt na trasie slalomu. Dwie powłoki znajdujące się pod wiązaniem minimalizują z kolei uszkodzenia mechaniczne. Ten model to najlepszy wybór dla slalomistów startujących w Pucharze Świata, Pucharze Europy, zawodach FIS lub cyklu Masters.

Narty slalomowe Atomic Redster S9 FIS to także świetna propozycja dla zaawansowanych ekspertów, którzy będąc jeszcze większym wyzwaniem od najwyższych modeli "sklepowych". Narty charakteryzują się dużą dynamikę oraz gwarantują bezkompromisowe oparcie na krawędzi. Wytrzymują przeciążenia jakim są poddawane w ciasnych, agresywnych skrętach na twardym lodzie. To jedyny słuszny model do jazdy na tyczkach na poziomie PŚ, PE, ale także na poziomie zawodów amatorskich. Narty mają indeksowaną sztywność i są bazowo przygotowane w Racing Departamencie. 

"To sprzęt, który dąży do wycinania precyzyjnych i dynamicznych łuków i potrzebuje bardziej zdecydowanego prowadzenia po śniegu. Jeśli odpowiednio wyprowadzisz łuk, to możesz się spodziewać eksplozywnego wyjścia ze skrętu. Jeśli uda Ci się wykorzystać ich dynamikę, to pokochasz ten model. To sprzęt polecany dla narciarzy ekspertów posiadających dojrzałą ustabilizowaną technikę, a przede wszystkim dla wszystkich narciarzy jeżdżących sportowo, przede wszystkim profesjonalnych zawodników."

Dostępne w 3 wariantach (patrz opis oferty/aukcji) 

  • bez wiązań
  • z wiązaniami X 16 VAR - skala 8-16 DIN - wiązania przeznaczone do sportu wyczynowego, posiadają regulację V.A.R, która umożliwia regulację miejsca osadzenia środka ciężkości narciarza względem narty.
  • z wiązaniami X12 VAR - skala 4-12 DIN - wiązania przeznaczone do sportu wyczynowego, posiadają regulację V.A.R, która umożliwia regulację miejsca osadzenia środka ciężkości narciarza względem narty.

Oferta Autoryzowanego dealera produktów Racing Atomic i Salomon

Test Atomic Rester S9 FIS:

 Technologie:

  • Full Sidewall
  • Ultra Power Woodcore
  • Titanium Powered
  • Flex Interface

Opinie

WIĄZANIA DO NART SERII ATOMIC REDSTER FIS

Wiązania dedykowane do nart serii Atomic REDSTER FIS

(wiązania w oferowanym zestawie znajdziesz w opisie oferty/aukcji lub w polu wyboru wariantu)

Atomic rocker 10/90/0X16 VAR

Atomic X 16 VAR to rasowe wiązania zawodnicze pozwalające zwiększyć wydajność i prędkość jazdy. Wyposażono je w system Variable Positioning, który umożliwia dostosowanie pozycji wiązań do warunków śniegowych i ukształtowania terenu – przy użyciu specjalnej dźwigni wiązania przesuwa się w przód i w tył nart i blokuje w optymalnej pozycji. Mimo nieco niższego zakresu DIN niż inni reprezentanci tej grupy, X 16 VAR zapewnia równie skuteczny przekaz sił, pełną kontrolę, fantastyczne trzymanie krawędzi i szybkość, jakiej szukałeś

Atomic rocker 10/90/0X12 VAR

Podobnie jak inne modele z grupy topowych wiązań zawodniczych, Atomic X 12 VAR stworzono po to, by pomóc Ci jeździć szybciej. Wyposażono je w system Variable Positioning, który umożliwia dostosowanie pozycji wiązań do warunków śniegowych i ukształtowania terenu – przy użyciu specjalnej dźwigni wiązania przesuwa się w przód i w tył nart i blokuje w optymalnej pozycji. Mimo niższego zakresu DIN niż inni reprezentanci tej grupy, X 12 VAR zapewnia równie skuteczny przekaz sił, pełną kontrolę, fantastyczne trzymanie krawędzi i szybkość, jakiej szukałeś.

KONSTRUKCJA NART

budowa narty

ACTIVE CAMBER 0/100/0

active camber.jpg

Geometria Active Camber to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w sportowych nartach przeznaczonych na przygotowane trasy. Narty o takim kształcie zapewniają oparcie na krawędzi na najdłuższym odcinku oraz zwiększony docisk na dziób i tył narty. krótki i ostrzejszy łuk wygięcia dziobów i tyłów pozwalają na znaczne zacieśnienie wykonywanych łuków dodając przy tym dynamiki. 

FULL SIDEWALL

fullsidewall.jpg

Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

EDGE AMPLIFIER

fiberglass.jpg

Edge Amplifier to zupełnie przebudowana koezpośrednio na krawędź. Dzięki niej narty dają jeszcze pewniejsze oparcie na krawędzi.nstrukcja narty oraz płyty, która zapewnia precyzyjny 100 % przekaz energii b

TITANIUM POWERED

TITANIUM POWERED

Obudowanie rdzenia dwoma warstwami tytanu pozwala osiągnąć maksymalną stabilność i sztywność poprzeczną, co przekłada się na wysokie osiągi podczas agresywnej jazdy i pewne oparcie na krawędzi. Sztywna poprzecznie narta nie skręca się jak śmigło, dzięki czemu podczas jazdy zachowuje taki sam kąt zakrawędziowania porzodu, środka, jak i pięty nart. Proporcja grubości zastosowanego tytanu i aluminium w dużym stopniu determinuje sztywność i charaakterysykę jazdy.

RACE INTERFACE

race interface

Race Interface to zupełnie nowa konstrukcja niezwykle precyzyjnej płyty stosowanej w nartach używanych przez zawodników Pucharu Świata. Nowy model został zaprojektowany w oparciu o sugestie czołowych "jeźdźców" stajni Atomic. W obecnym sezonie płyta jest jednoelementowa, zamontowana jest na 4 parach śrub, z czego tylko 3 przytwierdzają ruchome tuleje pozwalające na jeszcze większe wygięcie wzdłużne, a zmontowane z wiązaniami grupy X-bindings zapewnia jeszcze większą sztywność poprzeczną. Race Interface, to jeszcze większa precyzja oraz jeszcze większe możliwości dzięki większemu wygięciu.

STRUCTURED TOP SHEET

active camber.jpg

Structured Topsheet to specjalna powłoka, bardzo odporna na zarysowania. Chroni narty przed uszkodzeniami mechanicznymi w kolejkach, transporcie, a także podczas jazdy. 

Reviews

Napisz swoją opinię!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Narty Atomic REDSTER S9 FIS M 18/19

Narty Atomic REDSTER S9 FIS M 18/19

atomic logo

QuestionsBe the first to ask a question about this product!


Question about the product

* Required fields
(read)
Send

Produkty powiązane

Salon Ski Race Center to specjalistyczny sklep ze sprzętem sportowym, skupiający się przede wszystkim na narciarstwie i sportach rowerowych. W naszej ofercie jest również, profesjonalny serwis rowerowy. Zapraszamy na miłą rzeczową rozmowę o kilku najciekawszych dyscyplinach sportu do naszego punktu w godzinach:
 
pn-pt 11:00-20:00,
sobota 10:00-19:00,
niedziela nieczynne

Ski Race Center
Aleje Jerozolimskie 424A
05-800 Pruszków
Tel: (22) 723 00 30

Kupując u nas zyskujesz:

  • Darmowa dostawa od 0 zł

  • Zwrot produktu do 14 dni od daty zakupu

  • 2 lata gwarancji na paragon

Rabat -15% na nową kolekcję 2019

Miejsce na sidebar

Close