Atomic REDSTER X7 + XT 12 2018
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
-44,66%

Narty Atomic REDSTER X7 + XT 12 2018

atomic logo

1 549,00 zł (brutto) 2 799,00 zł -44,66% 1 259,35 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty Atomic REDSTER X7 + XT 12 2018

  Narty Atomic REDSTER X7 + XT 12 2018

  <p><img title="atomic" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/atomic%20logo.jpg" alt="atomic logo" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Idealne połączenie slalomu i giganta Atomic Redster X7– narty na cały sezon.

  Atomic Redster X7, czyli najbardziej uniwersalne narty grupy RACE do całodziennej jazdy ze sportowym zacięciem.

  Drugi w kolejności model narty serii Redster-X, czyli nart z grupy RACE o pośrednim promieniu X-TURN, będącym kompromisem między slalomowym a gigantowym Założenie i przeznaczenie tego modelu jest podobne do całej serii Redster sygnowanej cyfrą 7, czyli stworzenie półki o charakterystyce nart sportowych, przeznaczonych jednak do codziennej całodniowej jazdy. Ustępują one dynamiką bardziej radykalnym modelom serii Redster 9, z drugiej strony dają solidne oparcie na krawędzi, wynikające z ich wysokiej sztywności poprzecznej, którą uzyskano dzięki dosztywnieniu rdzenia Power Woodcore warstwami tytanu i aluminium. Cała sandwichowa, warstwowa konstrukcja obudowana została ściankami sidewall, które z jednej strony precyzyjnie przenoszą obciążenie na krawędź, z drugiej strony dają większą efetywność w nieco gorszych warunkach.

   

  Dla kogo Atomic X7?

  Model Atomic Redster X9 to wnaszej opinii bardzo dobra propozycja dla narciarzy o zaawansowanej już technice, którzy jeżdżąc dla przyjemności poszukują narty, która nie ogranicza się do skrętów slalomowych lub gigantowych. Wolą narty, które będą wydajne zarówno w dłuższym skręcie, jak i krótszych.

   

  Atomic Redster X7 - następca XTI

  Model zastępuje w sezonie 2017/2016 roku narty Atomic Redster XTI.

   

  • Full Sidewall
  • Power Woodcore
  • Titanium Powered
  • Powłoka wierzchnia ze strukturą

  Zobacz także nową odsłonę nart Atomic Redster X7 2019

  Atomic Redster X7 2019

  Zobacz także najnowszą wersję modelu nart Atomic Redster X7 2019 dostępną w naszym sklepie.

  Atomic na sezon 2019 wprowadził nową odsłonę X-siódemki zmianę w zupełnie zmienionych , bardziej eleganckich barwach. Konstrukcyjnie bazując na rozwiązaniach poprzednika stał się niezwykle skuteczną, ale i elegancką nartą typu X-Turn dla progresywnych narciarzy. 

  AASS01314156
  2017-05-12
  190694083288
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  70
  Płeć
  Unisex
  Promień (m/cm)
  14/163 15,2/168 16,2/175
  Sezon
  2018
  Seria Nart Atomic Redster X

  Atomic Redster X

  Atomic Redster X to linia nart z tzw. promieniem X-TURN, która łączy stabilność i pewność nart gigantowych z mocą i zwrotnością modeli slalomowych. Dla tych, kórzy cenią płynność i precyzję długiego skrętu, ale poszukują większej dynamiki i szybszej reakcji w krótszych łukach. Narty, które swoją charakterystyką zadziwiają nawet tych najbardziej wybrednych i mocno zaawansowanych narciarzy. Tajemnicą sukcesu lini Atomic Derster X jest technologia, która razem z oryginalną geometrią daje nartom niepowtażalną charakterystykę

  Active Camber 0/100/0

  Active Camber 0/100/0

  Geometria Active Camber to najbardziej radykalne rozwiązanie stosowane w sportowych nartach przeznaczonych na przygotowane trasy. Narty o takim kształcie zapewniają oparcie na krawędzi na najdłuższym odcinku oraz zwiększony docisk na dziób i tył narty. krótki i ostrzejszy łuk wygięcia dziobów i tyłów pozwalają na znaczne zacieśnienie wykonywanych łuków dodając przy tym dynamiki. 

  Full Sidewall

  Full Sidewall

  Zastosowanie sztywnej, pionowej ścianki bocznej to radykalne rozwiązanie gwarantujące, które z jednej strony zapewnia 100% przekaz sił i pracy narciarza na krawędź, z drugiej strony - w przeciwieństwie do konstrukcji "CAP" Tworzy odstęp między laminatem górnej warstwy, a krawędzią, co sprawia, że narty łatwiej się wyginają takżę w nieco gorszych warunkach. W nartach z konstrukcją typu SIDEWALL oparcie przenoszone jest bezpośrednio na krawędź dzięki czemu są one niezwykle skuteczne na oblodzonej nawierzchni.

  Power Woodcore

  Power Woodcore

  To drewniany rdzeń narty, będący połączeniem warstw jesionu i topoli dając z jednej strony wysoką stabilność dzięki właściwościom absorbującym drgania, z drugiej strony dynamikę, dzięki wysokiej sprężystości. To idealne rozwiązanie dające pewne oparcie przy dużych prędkościach. Dobra kompozycja sztywności i sprężystości. 

  Titanium Powered

  Titanium Powered

  Obudowanie rdzenia dwoma warstwami tytanu pozwala osiągnąć maksymalną stabilność i sztywność poprzeczną, co przekłada się na wysokie osiągi podczas agresywnej jazdy i pewne oparcie na krawędzi. Sztywna poprzecznie narta nie skręca się jak śmigło, dzięki czemu podczas jazdy zachowuje taki sam kąt zakrawędziowania porzodu, środka, jak i pięty nart. Proporcja grubości zastosowanego tytanu i aluminium w dużym stopniu determinuje sztywność i charaakterysykę jazdy.


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)