-43,7%

Narty SALOMON S/MAX BLAST + X12 TL BK/Bl 2019

salomon logo

2 139,00 zł (brutto) (2 139,00 zł szt.) 3 799,00 zł -43,7% 1 739,02 zł (netto)
block Brak na magazynie
 • Masz pytanie? Napisz!
 • Zapytaj o Produkt

  Narty SALOMON S/MAX BLAST + X12 TL BK/Bl 2019

  Narty SALOMON S/MAX BLAST + X12 TL BK/Bl 2019

  <p><img title="salomon" src="https://skiracecenter.pl/img/cms/salomon-logo.jpg" alt="salomon logo" width="210" height="80" /></p>

  Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

  * Wymagane pola

  • Polityka prywatności Polityka prywatności
  • Darmowa wysyłka powyżej 100zł Darmowa wysyłka powyżej 100zł
  • Zwroty i obsługa posprzedażowa Zwroty i obsługa posprzedażowa

  odwiedź nasz sklep narciarski Warszawa

  Diagnostyka wiązań w cenie nart

  Salomon S Max Blast to najwyższy model bardzo udanej i wszechstronnej serii S/MAX, którego konstrukcja powstała z inspiracji modelami zawodniczymi. To ciekawe połączenie stabilności i radykalnego precyzyjnego oparcia na krawędzi spotykanego w modelach w sportowych serii S/Race, z właściwościami wszechstronnej narty którą wykorzystasz w każdych warunkach przy jeździe z różną intensywnością. Spora część narciarzy o wysokich umiejętnościach poszukuję nart, które pozwolą przede wszystkim na agresywną jazdę na oblodzonych trudnych stokach gdzie liczy się stabilność dynamika i duża precyzja. Ci sami narciarze poszukują także modeli które podczas całodziennych długich sesji pozwolą na precyzyjną ale mniej intensywną jazdę, która będzie dawać radość z każdego skrętu przez cały tygodniowy wyjazd. Już podczas testów odkryliśmy rano że ten model znakomicie dostosowuje się do stylu jazdy. Kiedy masz ochotę na szybką jazdę wówczas wydobywasz z nich dynamikę, a gdy wykonujesz spokojniejsze przejazdy narty dają ci pełną kontrolę nie wymagając dużego wysiłku.

  Dynamiczna jazda łatwa jak nigdy - Salomon S/MAX Blast 

  Model S Max Blast będący przedstawicielem nowego spojrzenia firmy Salomon na narty Race sprawia że dynamiczna agresywna staje się łatwa jak nigdy dotąd. To narty które zostały stworzone po to abyś mógł w łatwy jak nigdy sposób cieszyć się precyzją i nieosiągalnym dotąd poziomem dynamiki .

  Narty są sztywne i stabilne dają pełną kontrolę nawet na najtrudniejszych stokach, a przy tym są niezwykle tolerancyjne i nie wymagają aż tak precyzyjnej techniki dotychczas niezbędnej do agresywnej jazdy.  Narty Salomon S/MAX BLAST prowadzą się niezwykle intuicyjnie i bardzo trudno wytrącić je z równowagi.

  Rzetelna technologia + Edge Amplifier = sukces nart Salomon S/MAX Blast

  Sprzęt powstał z najbardziej wydajnych rozwiązań które z powodzeniem stosowane są nartach wyczynowych. Sztywny w pełni drewniany rdzeń obudowany został ściankami bocznymi typu sidewall wykonanymi z tworzywa ABS dodatkowo wzmocniony został warstwami tytanalu. To wszystko doskonale współpracuje z nowatorskim mocowaniem płyty w technologii Edge Amplifier. Ten specjalny profil rdzenia dostosowany do odpowiednio wyciętej płyty sprawia że praca narciarza jest w jeszcze bardziej bezpośredni sposób przenoszona na krawędzie narty zwiększając przy tym kontrolę i czucie podłoża. Krótsze modele S/MAX Blast mają charakterystykę zbliżoną do nart slalomowych, z kolei dłuższe są stabilniejsze przy większych prędkościach przypominając bardziej narty gigantowe oraz modele Cross Turn.

  Komu polecamy ten model w naszym sklepie narciarskim?

  To model który polecamy ambitnym narciarzom którzy planują jeździć w zróżnicowany sposób. Naszym zdaniem są to jedne z bardziej wszechstronnych nart które w razie potrzeby zamieniają się w radykalny sprzęt do dynamicznej jazdy.

  L40541400160
  2018-06-22
  889645670836
  Sezon
  2019
  Szerokość Pod Butem (mm/cm)
  72
  Płeć
  Unisex
  Promień (m/cm)
  13-160/15-165/15-170/17-175/17-180
  Pulse Pad

  Pulse Pad

  Dwie warstwy gumowego elastomeru w czubku, ogonie i pod stopami, duża amortyzacja na twardych podporach radykalnie zwiększa wytrzymałość nart

  Full Woodcore

  Full Woodcore

  Oferuje optymalną stabilność na śniegu i mocne odbicia, maksymalizuje kontakt narciarski i filtruje wibracje

  Full Sandwich Sidewall

  Full Sandwich Sidewall

  Ścianka boczna ABS o pełnej długości z laminowaną konstrukcją wyjątkowo gładką na nartach kontakt ze świetną adaptacją terenu

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier

  Edge Amplifier to zupełnie przebudowana konstrukcja narty oraz płyty, która zapewnia precyzyjny 100 % przekaz energii bezpośrednio na krawędź. Dzięki niej narty dają jeszcze pewniejsze oparcie na krawędzi.


  Bądź pierwszy, który zada pytanie o ten produkt!


  Pytanie o produkt

  *Wymagane pola
  czytaj
  Wyślij
  Zobacz także
  chat Komentarze (0)